Rimini Wakacje

Rimini Wakacje
2020
Polska
riminiwakacje.pl
Odkryj wybrzeże Adriatyckie Rimini
HOME MORZE I ROZRYWKI W GŁĘB LADU WESOŁE MIASTECZKA KULTURA I SZTUKA PROMOCJE
Okolice wybrzeże Adriatyckiego Rimini
Hotel Rimini Hotel Torre Pedrera Hotel Bellaria Igea Marina Hotel Viserbella
Hotel Viserba Hotel Rivabella Hotel San Giuliano Mare Hotel Rimini - Marina Centro
Hotel Bellariva Hotel Marebello Hotel Rivazzurra Hotel Miramare
Hotel Riccione      

Morze i rozrywki

Pejzaż jak z pocztówki, linia horyzontu, która oddziela błękit morza od błękitu nieba, zatłoczona plaża, lokale otwarte aż do rana, hotele z basenami, restauracje i popularne lokale w niewielkiej odległości od plaży – oto oblicze Rimini, które co roku przyciąga i zachwyca tysiące turystów z kraju i zagranicy.

Rozrywki na plaży
W lecie sercem Rimini jest szeroka plaża ze złotym, drobnym piaskiem rozciągająca się wzdłuż całego wybrzeża od Miramare po Bellaria Igea Marina. Parasole i altanki, bary i restauracje w niewielkiej odległości od morza, place zabaw dla dzieci, wanny z hydromasażem, zjeżdżalnie i zabawy w wodzie zapewniają dzieciom i dorosłym przyjemne chwile rozrywki.  Zakłady kąpielowe co roku uaktualniają swoją ofertę rozrywkową zapewniając różnorodność i wysoką jakość usług oraz spełniając oczekiwania klientów w każdym wieku.

Dniami i nocami muzyka i taniec królują na plażach Rimini, Marebello i Torre Pedrera.  Wszędzie słychać rytmy latynoamerykańskie i najnowsze przeboje zgodne z muzycznymi trendami. Młodzież tańczy w grupach lub wybiera tańce wolne, a o zachodzie słońca do zabawy dołączają również starsi.
Gry zespołowe, dziecięcy klub z fachową kadrą oraz wspólne posiłki pozwalają milo spędzić czas na pięknych plażach Viserby, Torre Pedrery, Bellarivy i Rivazzurry. To wymarzone miejsca na odpoczynek dla rodzin z dziećmi, które mogą tu spokojnie i ciekawie spędzać swój urlop.

Plaże Rimini Marina centro, San Giuliano Mare, Miramare i Bellaria Igea Marina, będąc bardziej światowymi i trendy, są ulubionymi miejscami młodzieży, która chętnie przyjeżdża tam już z początkiem wiosny inaugurując sezon opalania, rozrywki i uprawiania sportów. 

Zakłady kąpielowe wyznaczają na plaży miejsca do gry w piłkę, wypoczynku, odnowy biologicznej, fitnessu oraz zapewniają sprzęt do uprawiania sportów plażowych. Turnieje siatkówki plażowej, tenis, gra w kule (bocce), rakietki lub frisbee na promenadzie to wspaniałe sposoby na utrzymanie kondycji i poznanie nowych przyjaciół podczas wakacji na wybrzeżu.Relaks w wodzie
Płytka głębokość i piaszczyste dno nabrzeża nadają się doskonale do wszelkiego rodzaju zabaw w wodzie. Rodzice i dzieci mogą bezpiecznie kapać się w morzu pod czujnym okiem ratowników.  Na kąpielisku istnieje również możliwość wypożyczenia rowerów wodnych.

Warunki sprzyjają uprawianiu sportów takich jak na przykład jazda na nartach wodnych, windsurfing lub kitesurfing. Wśród atrakcji turystycznych jest tez wodna przejażdżka na bananie wzdłuż plaży w Rivabella, San Giuliano Mare, Rimini Marina Centro lub jazda na skuterach wodnych, które można wypożyczyć w Marebello. Miramare i  Bellariva.

W dzień i w nocy można korzystać z turystycznych statków odpływających z przystani w Rimini, Marebello, Rivazzurra, Viserba, Viserbella, Torre Pedrera i Miramare. Rejsy odbywają się o różnych porach i na różnych trasach. Niektóre statki wyposażone są w specjalny sprzęt do połowu ryb, inne przygotowane są do rejsów wycieczkowych, dzięki którym turyści mogą podziwiać naturalne piękno wybrzeży w Emilii Romanii i Marche, na jeszcze innych natomiast w oddaleniu od brzegu odbywają się wieczorki taneczne.

Rozrywki pod gwiazdami
Nocne życie Rimini jest znane na całym świecie. Oferta lokali usytuowanych wzdłuż promenady jest bardzo różnorodna zarówno latem, jak i zimą, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Początek wiosny i pierwsze cieplejsze wieczory sprawiają, ze plaże stają się miejscem spotkań, a nawet parkietem tanecznym. W barach przygotowywane są drinki, a o zachodzie słońca turyści mogą korzystać z Happy Hour i tańczyć w takt muzyki granej przez DJ-ów.
Pizzerie, winiarnie, bary i eleganckie restauracje znajdują się w odległości niespełna kilku minut od plaży i hoteli przy promenadzie.
Po zjedzeniu pizzy w towarzystwie przyjaciół czy tez po romantycznej kolacji przy świecach można wybrać sie na degustację win lub do modnych lokali, w których zabawa trwa aż do świtu.

Niektóre kąpieliska organizują wieczory tematyczne trafiające w najprzeróżniejsze gusta widzów, pokazy pirotechniczne, dyskoteki i wieczorki taneczne odbywające się przy akompaniamencie grających na żywo zespołów muzycznych.
Imprezy sportowe i letnie festyny organizowane w miejscowościach Rimini, Torre Pedrera, Viserba i Bellaria Igea Marina posiadają bogaty program rozrywkowy i często przeciągają się do późnej nocy.