Rimini Wakacje

Rimini Wakacje
2020
Polska
riminiwakacje.pl
Odkryj wybrzeże Adriatyckie Rimini Newslettera
HOME MORZE I ROZRYWKI W GŁĘB LADU WESOŁE MIASTECZKA KULTURA I SZTUKA PROMOCJE
Okolice wybrzeże Adriatyckiego Rimini
Hotel Rimini Hotel Torre Pedrera Hotel Bellaria Igea Marina Hotel Viserbella
Hotel Viserba Hotel Rivabella Hotel San Giuliano Mare Hotel Rimini - Marina Centro
Hotel Bellariva Hotel Marebello Hotel Rivazzurra Hotel Miramare
Hotel Riccione      

Hotel

Nie znaleziono żadnego hotelu!

Promocje

Więcej wakacji, więcej zniżek REZERWACJA OSTATNIEJ MINUT Z 12 DNI OTRZYMUJESZ 3% ZNIŻKI NA ŁĄCZNIE. OFERTY SPECJALNE NIE SĄ KUMULOWANE MIĘDZY ICH! Kontakt z nami! Informacje i kontakt &nbs...
Ambienthotels Panoramic znajduje się nad morzem, oferuje pokoje z wanną, balkonem i widokiem panoramicznym.   Ekskluzywny pobyt z pełnym wyżywieniem, bufetem śniadaniowym, obiadem i kolacją -...
Ambienthotels Panoramic znajduje się nad morzem, oferuje pokoje z wanną, balkonem i widokiem panoramicznym.   Ekskluzywny pobyt z pełnym wyżywieniem, bufetem śniadaniowym, obiadem i kolacją...
Pakiet specjalny z wstępem do parków Riviera Romagnola 2020 Po prostu chcą się dobrze bawić, pakiet Parków daje możliwość spędzenia dni czystej rzeczywistości zabawy zostały zawart...

MIRAMARE

Miramare jest dzielnicą położoną bardziej na południe od Rimini, na pograniczu z miejscowością Riccione. Jest to miasto Federico Felliniego, a także lotnisko z którego codziennie startują i lądują nie tylko samoloty linii krajowych, ale także międzynarodowych.

 W Miramare znajdują się Rimini Terme z bogatą ofertą, które proponują pakiety zawierające nie tylko pobyt, ale także zabiegi wellness oraz kuracje termalne.

Wakacje w Miramare pozwolą młodzieży połączyć czas spędzony nad morzem wraz z bogatym życiem nocnym w najsłynniejszych lokalach, czy to w Rimini czy też w Riccione. Tymczasem rodziny mogą spędzać miło swój wolny czas w wesołym miasteczku czy na gokartach.

Alternatywą są parki tematyczne znajdujące się w niedalekiej odległości od hoteli: Oltremare, Aquafan, L’Acquario w Cattolica, Mirabilandia i Italia w Miniaturze. Większość hoteli oferuje w swoich pakietach wejściówki do parków tematycznych.

Propozycje last minute, All inclusive, specjalne pobyty weekendowe oraz tygodniowe pakiety uzupełniają oferty hoteli z Miramare, które kierowane są zarówno do młodych osób jak i do rodzin z dziećmi.

Liczne hotele gwarantują specjalne zniżki rodzinne, posiadają  wyposażone kuchnie, place zabaw, oferują pomoc baby sitter i specjalne animacje dla gości.

Wakacje:
Rimini Wakacje
Torre Pedrera Wakacje
Bellaria Igea Marina Wakacje
Viserbella Wakacje
Viserba Wakacje
Rivabella Wakacje
San Giuliano Mare Wakacje
Rimini - Marina Centro Wakacje
Bellariva Wakacje
Marebello Wakacje
Rivazzurra Wakacje
Miramare Wakacje
Riccione Wakacje
Rimini Airport
Forli Airport
Bologna Airport
T
renitalia
Maporama

 

Lista mailingowa - Zapisz się teraz!
Imię*
Nazwisko*
E-mail*
Język
Pola oznaczone * są obowiązkowe
Zapoznałem się z treścią polityki prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych.