Rimini Wakacje

Rimini Wakacje
2021
Polska
riminiwakacje.pl
Odkryj wybrzeże Adriatyckie Rimini Newslettera
HOME MORZE I ROZRYWKI W GŁĘB LADU WESOŁE MIASTECZKA KULTURA I SZTUKA PROMOCJE
Okolice wybrzeże Adriatyckiego Rimini
Hotel Rimini Hotel Torre Pedrera Hotel Bellaria Igea Marina Hotel Viserbella
Hotel Viserba Hotel Rivabella Hotel San Giuliano Mare Hotel Rimini - Marina Centro
Hotel Bellariva Hotel Marebello Hotel Rivazzurra Hotel Miramare
Hotel Riccione      

Hotel

Nie znaleziono żadnego hotelu!

MAREBELLO

Marebello to spokojna miejscowość znajdująca się na południe od Rimini. Dużo rodzin decyduje się na wakacje w Marebello, dlatego że okoliczne hotele oferują pakiety All inclusive, czyli zaplanowany, tygodniowy pobyt dla rodzin w bardzo przystępnej cenie. Zlokalizowane są w niewielkiej odległości od morza. W Marebello większość  hoteli wyposażonych jest w baseny,  wanny z masażami wodnymi, sale gimnastyczne oraz klimatyzację. Większość z nich wyposażonych jest w aneksy kuchenne oraz  miejsca przeznaczone do zabaw dla najmłodszych.

Hotele w Marebello są zarządzanie przez ich właścicieli i dlatego właśnie tutaj można spróbować wykwintnej tradycyjnej kuchni romagnola: ręcznie robione makarony, piadina, ryby oraz mnóstwo innych specjałów kuchni z Romanii. Oprócz tego hotele w Marebello oferują różne menu z możliwością wyboru zarówno potraw mięsnych, ryb a także potraw wegetariańskich. Dla urozmaicenia czasu mają Państwo  możliwość nieodpłatnego korzystania z rowerów, które hotel udostępnia dla swoich gości. W Marebello zaczyna się także trasa rowerowa, która kończy się dopiero w Riccione. Mogą też Państwo skorzystać  z aquaparku, bezpośrednio na plaży w Marebello, gdzie znajdziecie Państwo animatorów sportowych specjalizujących się w grach oraz turniejach przygotowanych specjalnie dla rodzin z dziećmi.

Wieczorem natomiast spędzając wakacje w Marebello skorzystać można z licznych atrakcji, a wśród nich podziwiać np. pokaz sztucznych ogni. Na całej riwierze nie brakuje restauracji, barów oraz sklepów.

Wakacje:
Rimini Wakacje
Torre Pedrera Wakacje
Bellaria Igea Marina Wakacje
Viserbella Wakacje
Viserba Wakacje
Rivabella Wakacje
San Giuliano Mare Wakacje
Rimini - Marina Centro Wakacje
Bellariva Wakacje
Marebello Wakacje
Rivazzurra Wakacje
Miramare Wakacje
Riccione Wakacje
Rimini Airport
Forli Airport
Bologna Airport
T
renitalia
Maporama